Okunma

1 Kuruşa Konuşun!


23 Eylül 2010 Perşembe 09:04
1 Kuruşa Konuşun!

Avea, en hesaplı fiyatlarla konuşturan Mobil Öğrenci Tarifesi’nde devrim yaratacak yepyeni bir dönem başlatıyor. Mobil Öğrenci Tarifesi artık “eksi fiyata” konuşturuyor!  

KAZAN yazıp 3030’a kısa mesaj gönderen ve sonrasında tek seferde 30TL yükleyen Mobil Öğrencili Avealılar, bir ay boyunca 1000 dakika ücretsiz konuşurken her dakika için de ekstra 1 kuruş kazanıyor. Her 100 dakika ücretsiz konuşma tamamlandığında da Avea’lıların hattına 1TL yükleniyor.

 

Avealılar, BILGI yazıp 3031’e ÜCRETSİZ mesaj göndererek, hem kaç dakika bedava konuştuklarını, hem de  kazandıkları TL’leri sorgulayabiliyor.

 

Mobil Öğrencili Avealılar, kazandıkları TL’leri istedikleri zaman, istedikleri şekilde kullanabiliyorlar. Kazanılan TL’ler ile, istenen yöne konuşmak, avantajlı SMS paketlerini almak, SMS atmak veya internet paketi gibi tüm Avea hizmetleri için kullanılabiliyor. 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerli olan bu tekliften yararlanmak için sadece Mobil Öğrenci Tarifesine geçip kampanyaya kayıt olmak yeterli.

MobilÖğrencililer, KAYIT yazıp 1111‘e göndermeleri durumunda,  -1 kuruş teklifinin yanı sıra, sadece 20 TL yükleyerek 30 gün boyunca her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşuyorlar ve 10 saniyenin altındaki kısa konuşmalarında her yöne sadece 10 kuruş ödüyorlar.

:: Bu tarife devrim yaratacak mı?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 1 Kuruşa Konuşun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 1 Kuruşa Konuşun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 1 Kuruşa Konuşun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "