Okunma

Media Markt’ın Bursa’da 2 yeni mağazası açıldı


24 Şubat 2018 Cumartesi 20:37
Media Markt’ın Bursa’da 2 yeni mağazası açıldı

Media Markt, Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyor. 24 Şubat Cumartesi Korupark Alışveriş Merkezi ve Carrefour Alışveriş Merkezi’nde açılan 2 mağazayla, Bursa şehrindeki mağaza sayısını 5’e çıkaran Media Markt, aynı gün içinde iki farklı mağaza açılışı gerçekleştirmiş oldu. 2017’de sergilediği başarılı performansı 2018 yılında da sürdüren MediaMarkt, Türkiye genelinde mağaza sayısını 59’a yükseltti.

Bu iki mağaza açılışından biri bizim için ekstra önem taşıyordu çünkü mağaza açılışı sırasında Bursa’da yaşayan değerli takipçilerimizle de bir araya geldik. Bu güzel buluşma sırasında takipçilerimizle hem bol bol vakit geçirdik, hem de hasret giderdik.

Bursa Koru Park AVM’de açılan Media Markt mağazasında takipçilerimizle buluştuk.

ShiftDelete.Net (@shiftdeletenet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Media Markt’tan Bursa’ya 2 mağaza birden!

Bursa’yı önemli bir yatırım merkezi olarak gördüklerini ve yatırımlarını bu doğrultuda sürdürdüklerin belirten Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Media Markt olarak perakende sektörünün büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol oynuyoruz. Yaptığımız yatırımlarla hem ülke ekonomisine hem de şehir ekonomilerine önemli bir ekonomik değer sağlıyoruz. Bu kapsamda Bursa’da açtığımız iki yeni mağazamızla Bursa’daki en büyük metrekareye sahip elektronik perakende markası olduk ve Türkiye’deki toplam mağaza sayımızı 59’a çıkardık. Hedefimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik perakendecisi olmak. Türkiye’nin en geniş metrekareye sahip teknoloji perakendecisi konumumuzdan aldığımız güçle önümüzdeki dönemde de her bütçeye uygun ve en yeni teknolojiye sahip ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz,” dedi.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Media Markt’ın Bursa’da 2 yeni mağazası açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Media Markt’ın Bursa’da 2 yeni mağazası açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Media Markt’ın Bursa’da 2 yeni mağazası açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "