Okunma

15 Adımda Google Takviminiz iPhone’da


10 Şubat 2009 Salı 22:25
15 Adımda Google Takviminiz iPhone’da

Google, arama motoru olmanın yanı sıra size sunduğu hizmetlerle günün büyük bölümünde sizi kendi web sitesinde misafir ediyor. Gmail de bu servislerden biri. E-posta hizmeti ile bütünleştirilen takvim uygulamasına ise diyecek söz yok. Randevularınızı kolayca girebileceğiniz arabirimin yanı sıra sizi SMS ile uyarması ve bundan tek kuruş almaması da kullanıcılar için müthiş bir fırsat.

Çift Takvim Kullanmaya Son

Son zamanların en moda telefonu iPhone‘u kullananlar, hem telefonun sunduğu takvimi hem de Google Takvim‘i ayrı ayrı kullanmak zorundaydılar. Google, bu iki uygulamayı da bir çatı altında toplayan servisini sunmasıyla beraber başımız göğe erdi.

Google Apps Kullanıcıları da Yapıyor

Daha önce Berkin yazmıştı bu haberi ama uygulamasını yapmak da bana nasip oldu. Her ne kadar, Gmail için yaptığım ilk denemede başarılı olsam da aynı servisi @shiftdelete.net uzantılı e-postalarımız için de denediğimde beni biraz uğraştırdı.

Bizim gibi Google Apps kullanıcıları da bu servisten faydalanabiliyorlar. Bunun sırrını da adım adım hazırladığımız Foto-Ders’te görebilirsiniz.

Nasıl yapılıyor?

15 adımda öğrenmek için tıklayın.

:: Google, iPhone’u ele geçirir mi dersiniz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 15 Adımda Google Takviminiz iPhone’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 15 Adımda Google Takviminiz iPhone’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 15 Adımda Google Takviminiz iPhone’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "