Okunma

17 Tuşlu Fare


20 Ağustos 2009 Perşembe 12:29
17 Tuşlu Fare

MMORPG tutkunları oyun oynarken, büyük bir hızla çok sayıda tuşa basmak zorunda kalıyorlar. Bu zorluğun üstesinden gelip daha hızlı ve etkili olabilmek için makro atayabileceğiniz klavye ve fare setleri uzun süredir piyasadalar. Çok tuşlu ve yaratıcı tasarımlara sahip olan klavyeleri görmeye alışmıştık ancak fare konusunda aynı şeyleri söylemek zordu. Ta ki Razor Naga’yi görene kadar.

Bu şık fareye üst taraftan baktığınızda sadece dış tasarım açısından etkileyici olduğunu düşünebilirsiniz fakat baş parmağınızın olduğu yere denk gelen bölüme bakınca Naga’nın asıl özelliğini görüyorsunuz. Bu bölümde tam tamına 12 adet tuş bulunuyor. Bunlara atayacağınız makrolarla klavyeyi kullanan eliniz daha özgür kalacak.

Üst tarafında bulunan 5 adet tuşla beraber toplamda 17 adet tuşa sahip olan Razor Naga’nın piyasaya çıkış fiyatı ise 80 dolar.

:: Bir fare üzerinde sizce kaç tane tuş olmalı.

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 17 Tuşlu Fare konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 17 Tuşlu Fare ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 17 Tuşlu Fare ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "