Okunma

2010’da James Bond Dönecek!


06 Ağustos 2009 Perşembe 06:23
2010’da James Bond Dönecek!

Oyun dünyasının dev isimlerinden Activision‘un CEO’su Mike Griffith, firmanın 2010 planlarıyla ilgili bir takım detaylardan bahsetti. Bir Guitar Hero ve yeni bir Call of Duty‘nin satışa sunulacağını bildiğimiz 2010’da, ayrıca birçok yapım daha raflarda yer alacak.

Bunların arasında, tamamen kendine özgün bir hikayesi olan James Bond oyunu da yer alıyor. Filmlerden bağımsız olacak bu yapım, serinin öncekilerinden daha başarılı olacağı ön görülüyor. Ayrıca bir Tony Hawk ve yenilenen oynanışıyla Spider-Man de, Activision’ın CEO’su tarafından duyurulan isimler arasında.

Mike Griffith, bu kadarla da kalmıyor. Merakla beklenen Shrek 4‘ün oyunu ve How to Train Your Dragon oyunları da, Activision’ın 2010 takviminde yer alıyor. Önümüzdeki sene birbirinden etkileyici isimleri sahaya sürecek olan firma, görünen o ki yeni yıla sıkı hazırlanıyor.

:: Activision’un yayınlayacağı yapımlardan en çok hangisini bekliyorsunuz?

On this afternoon’s earnings call, Activision Publishing CEO Mike
Griffith dropped some details on what we can expect out of Activision
in 2010. Of course, there’s “a strong lineup behind the Guitar Hero franchise” and some Call of Duty “new releases” as well as “online monetization” of the franchise (not this again!) and strong Modern Warfare 2 sales, but that’s not all it has in store for 2010.

“We’ll launch also new games based on James Bond, Tony Hawk, and
Spider-Man, along with games supporting the theatrical releases for
Dreamworks’ Shrek 4 and How to Train Your Dragon,”
Griffith said. “In addition, as previously announced, we’re planning to
release an innovative property in the $4b action genre.” Here’s Activision CEO Bobby Kotick discussing the aforementioned $4b opportunity; could this be what former Dead Space producer Glen Schofield dumped EA and went to Activision for?

Regardless, it’s been nearly half a year since we got an update on Activision’s first stab at the Bond franchise, after acquiring the rights from EA over three years ago. So it looks we’ll be seeing more of Bond in ’10 … two-thousand and ten.
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2010’da James Bond Dönecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2010’da James Bond Dönecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2010’da James Bond Dönecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "