Okunma

2011 Etohum Girişimleri Açıklandı


30 Ocak 2011 Pazar 10:00
2011 Etohum Girişimleri Açıklandı

2200 girişimci ve 1000 girişim başvurusu arasından seçilen 15 girişim Etohum tarafından açıklandı. Bu projelere Etohum tarafından destek verilecek ve girişimciler Şubat ayında Antalya Rixos Sungate otelinde yapılacak 5 günlük Etohum kampına katılacak. Girişimlerin isimleriyse şu şekilde:

Medra, Gamester, Betikus, Oyuncakdenizi, Gezara, Sinavo, we-decide.net, sepeteindir.com, pembepanjur.com, keyground, Gereko, Proje Shop, Smartnews, memlekettengelsin.com ve uzmankirala.com

 

 

2010 yılında başvuran 2200 girişimcinin arasından belirlenen 200 adaydan görüşmelerle 40 kişilik ön liste oluşturuldu. Bunlar arasından 15 girişime Etohum tarafından toplamda 250.000 TL’lik yatırım yapılacak.

:: Gelecekte böyle bir organizasyona katılmak ister misiniz?
yazarAyhan Sipahi

Word Wide Web'i geliştiren fizikçi Tim Berners-Lee'nin izinden giden Ayhan, web dünyasının püf noktalarını, gelişmelerini ve en son haberlerini ShiftDelete.Net'te sizlere sunuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2011 Etohum Girişimleri Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2011 Etohum Girişimleri Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2011 Etohum Girişimleri Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "