Okunma

2014’e Twitter İle Göz Atın


10 Aralık 2014 Çarşamba 11:30
2014’e Twitter İle Göz Atın

2014 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde, bir çok çevirimiçi platform geride bıraktığımız yılı değerlendiren raporlarını sosyal medya ile paylaşıyorlar.

Sizlerle dün buradaki haberimizde de paylaştığımız gibi popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook, dün yayınladığı raporu ile 2014 yılına damga vuran konular ve ülkemizde en çok ziyaret edilen mekanları paylaşmıştı.

Bugün de popüler mikro blog sitesi Twitter, 2014 yılının en önemli olayları, en çok konuşulan konuları ve “Golden Tweet” olarak adlandırılan en çok retweet edilen tweeti açıkladı.

14-12/10/goldentweet_2014_sdn.jpg 

Golden Tweet ödülü sizlerin de tahmin edebileceği gibi üzerinde uzun süre Samsung virali mi tartışmaları yapılan ve yeni yeni popülerleşmekte olan “Selfie” yani özçekim kavramını bir anda zirveye çıkaran Oscar ödülleri sunucusu Ellen DeGeneres’in attığı tweete gitti.

Paylaşılan raporda altın tweetin yanı sıra 2014 yılının en çok konuşulan anları ve 2014 yılını Twitter’da yer alan ünlü kişilerin bakış açılardan görebileceğiniz özel sayfalar yer alıyor.

Eğer 2014 yılının nasıl geçtiğine Twitter aracılığı ile göz atmak isterseniz, buradaki sayfaya bir göz atabilirsiniz. Ayrıca özel olarak hazırlanan bakış açısı sayfalarında ünlü kişilerin mutlaka takip etmenizi önerdiği 5 kişilik listelerinin de yer aldığını belirtelim.

:: 2014 yılı sizin için nasıl geçti ?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2014’e Twitter İle Göz Atın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2014’e Twitter İle Göz Atın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2014’e Twitter İle Göz Atın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "