Okunma

2017’nin en iyi markaları belli oluyor


06 Aralık 2017 Çarşamba 16:50
2017’nin en iyi markaları belli oluyor

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin dördüncüsü için bekleyişe geçildi. Yıl içinde itibarını en çok artıran markalarla bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama, dijital ve halkla ilişkiler ajansları 5 Ocak 2018’de Raffles İstanbul’da düzenlenecek törenle ödüllerine kavuşacak.

TechInside‘ın haberine göre, Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE tarafından yapılan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri‘nde geri sayım başladı. Bu yıl 40’ı aşkın kategori üzerinden değerlendirilen İtibar ve Marka Değer Performans Öl­çümü‘nde saha araştırması tamamlanarak ilk üçe ka­lan markalar belirlendi.

Sektörlerinde en iyi markalar belli oluyor

Toplam 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 40’ı aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran marka­ları ve bu başarıya ortak olan paydaşları, 5 Ocak 2018’de Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilecek tören­le ödüllerine kavuşacak. İlk kez 2015 yılında 12 sektör üzerinden yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde farklı sektörlerden gelen talepler doğrultu­sunda 2016 yılı Ocak ayında ölçümlemenin ve ödüllerin kapsamı genişletilmiş, kategori sayısı 32’ye çıkarılmıştı.

The ONE Awards dördüncü yılına yakışır şekilde kap­samını daha da genişleterek 40’ı aşkın kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ve paydaşlarını ödüllendirecek. Araştırmada yılın en başarılı markaları ve paydaşları yine her yıl olduğu gibi halk jürisi tarafın­dan seçilirken bu yıl da en çok ödül alan reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ve dijital ajanslar ayrıca başarı ödülü alacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2017’nin en iyi markaları belli oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2017’nin en iyi markaları belli oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2017’nin en iyi markaları belli oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "