2019 BMW satışları ne durumda?


04 Ağustos 2019 Pazar 22:00
2019 BMW satışları ne durumda?

Ülkemizde de oldukça sevilen bir otomobil markası olan BMW, satış rakamlarını açıkladı. 2019 BMW satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre artış gösterdi. Açıklanan rakamlara göre BMW, hedeflediği yol haritasında emin adımlar ile ilerlemey devam ediyor.

2019 BMW satışları umut verici!

2019 bmw satışları ne durumda sdn 2

Temmuz 2018 verilerine kıyasla %4.7 oranında bir artış yakalamayı başaran BMW, hedeflediği sürekli daha yüksek satış politikasına doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edecek gibi gözüküyor.

Özellikle ABD pazarında ciddi satış rakamlarına ulaşan pickup modelleri ile adeta ABD pazarında küllerinden dirilen BMW, durumdan oldukça memnun.

Geçen yılın aynı dönemindeki satış rakamları ile kıyaslandığında BMW 3 serisi %6.5, BMW X3 %32.8, BMW X5 ise %43.3 artış gösterdi.

BMW, X serisi ile yakaladığı bu yükselişi BMW X7 modelini tanıtarak sürdürmeyi planlamıştı. Oldukça yüksek fiyat etiketine rağmen beğenilen model, sadece ABD pazarında ilk 5 ayında 10.000 otomobil bandını geçmeyi başardı.

Şirket yetkililerinden konu ile ilgili gelen kısa açıklamada, yıl içerisinde tanıtılması planlanan elektrikli BMW modelleri ile birlikte BMW satışlarının daha da yükseltilmesinin hedeflendiğine dikkat çekildi.
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “2019 BMW satışları ne durumda?”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Servis ücreti çok yüksek daha yeni normal bakımına 4000 tl para verdim

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bizim almamız imkansız adamlar bedava gibi f80 m3 biniyor biz f30 almak istiyoruz onuda alamıyoruz alsakda 316i m paket 😂😂😂

 3. Anonim dedi ki:

  Dandik Arabalar.

 4. X Man dedi ki:

  Bize ne!

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bizde anca bakalım

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Zenginler son dönemde daha da zenginleşmiş anlaşılan.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  BMW açlımı (benim masrafım war) bir daha düşünün almadan önce

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Almanya’da taksi olan araba bizde servet ediyor.

  1. yes yes dedi ki:

   oh yeah thats right

 9. Vatandaş dedi ki:

  Türkiyedeki verileri yazsanıza.d

" 2019 BMW satışları ne durumda? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2019 BMW satışları ne durumda? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2019 BMW satışları ne durumda? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "