Okunma

2020 Porsche Panamera görüntülendi


17 Ağustos 2019 Cumartesi 23:59
2020 Porsche Panamera görüntülendi

Porsche, son dönemlerde özellikle elektrikli motorlar konusunda oldukça ciddi yatırımlar yapmıştı. Yeni Porsche modellerinde de bunun etkilerini görmeye başlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde 2020 Porsche Panamera görüntülendi.

2020 Porsche Panamera da elektrikli motor ile gelecek

2020 porsche panamera makyajlı porsche panamera 2

Makyajlı Porsche Panamera, birden fazla motor opsiyonu ile piyasaya sunulacak. Turbo beslemeli 2.9 litrelik V6 ve 4 litrelik V8 benzinli motorun yanı sıra elektrikli motor opsiyonuna da kesin gözüyle bakılıyor.

4 litrelik V8 motorun yaklaşık 550 HP gücünde olacağı tahmin ediliyor. Görüntülenen Porsche modelindeki detaylar dolayısı ile bu modelin elektrikli Porsche Panamera olduğu düşünülüyor.

2020 porsche panamera makyajlı porsche panamera 4

Porsche’nin şu sıralar odaklandığı tamamen elektrikli otomobili Porsche Taycan modeli ilgili birçok ayrıntı, her ne kadar ciddi tasarım değişikliği yaşamamış olmasına rağmen makyajlı Porsche Panamera modellerinin tanıtılması ile ortaya çıkabilir.

Özellikle elektrikli Porsche Panamera, Porsche Taycan modeli hakkında cevaplanmamış birçok soruyu cevaplayabilecek potansiyele sahip.

Maalesef makyajlı Panamera modelini görebilmemiz için 2020 yılının üçüncü çeyreğini beklememiz gerekecek.
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “2020 Porsche Panamera görüntülendi”

 1. melihyurt17 dedi ki:

  porsche da elektrik trendine geçti

 2. Anonim dedi ki:

  herkes alamasada umudun oluyor yıkmayın milletim umdunuda:)

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İkibiiiinn yirmiiiiiiiiii yıla bak! Araba bildiymiz araba ..uçmuyo yok olmuyo 2000 model panemera neyse buda onun bitık üstü..

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ya varya tüm hayyeller boşaymış 2020 yıla bak ! araba bildiğimiz araba . Ne uçuyo ne kanatları var ne yok oluyo 2000 model panemeradan üç beş değişiklıği var hepsi o..

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu iktidar ile sen dolar kuru 5 olursa öp başına koy

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Dolar 1 tl olsa keskede sundan alsak

  1. X Man dedi ki:

   Dolar 1 lira olursa maaşında 300 dolar olur. Bekle alırsın.

  2. Osmannn dedi ki:

   Hayalciler burda, bu asalaklar zannediyorki Amerikada herkes bundan alabiliyor.

" 2020 Porsche Panamera görüntülendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2020 Porsche Panamera görüntülendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2020 Porsche Panamera görüntülendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "