218 TL değerinde 20 Android oyun ücretsiz oldu


27 Mayıs 2020 Çarşamba 21:00
218 TL değerinde 20 Android oyun ücretsiz oldu

Google, Play Store üzerinden, ücretsiz Android oyun kampanyalarına devam ediyor. Bu hafta ise 218 TL değerinde 20 oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. Bu oyunları kütüphanenize ekledikten sonra, silseniz bile sonsuza dek sizin oluyor.

En iyi 5 ücretsiz Android oyun

Bu uzun listeden en iyi 5 tanesini seçip, sizler için incelemeye ve artı ve eksilerini yazmaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın ücretsiz hale gelen Android oyun listesi.

Pijamaskeliler: Yarışan Kahramanlar – İndirim bugün sona eriyor

Pijamaskeliler, özellikle çocukların çok sevdiği çizgi dizi kahramanları arasında. İşte bu ilginç oyunda da, üç Pijamaskeli kahramanı kontrol ettiğimiz bir  tür yarış oyunu ile karşı karşıyayız.
Oyunun başında, bu kahramanlardan birini seçip, yarışa başlıyorsunuz. Her bir kahramanın kendine özel motorları var.  Bu motorlarda, karşınıza çıkan düşmanlalara karşı farklı şekilde saldırma özelliğine sahip.

android oyun, ücretsiz android oyun

Yarış yaptığınız yer ise ayın yüzeyi. Biraz fantastik bir konusu olan oyunda, yapmanız gereken, yolda düşmanlarınızın yolunuza çıkardığı engellerden kurtulup, yarışı bitirmek. İlk yarışlarda kolay olan oyun, yeni pistlerin açılmasıyla birlikte çok daha zorlu yarışlarla karşımıza çıkıyor.

Oyunda Kertenkele Çocuk, Baykuş Kız ya da Kedi Çocuk karakterlerinden birini seçip yarışa başlıyoruz. Aslında yarış yerine bir tür koşu oyunu demek daha doğru. Sadece burada araçlarınızla engellerden kurtulmaya çalışıyor ve kristalleri topluyorsunuz.

Her bölüm sonunda topladığınız kristallerle, aracınızı geliştirmeniz mümkün. Bu geliştirmeler sayesinde, zorlaşan bölümleri de aşabiliyoruz. Her ne kadar çocuklara yönelik de olsa, eğlenceli ve zaman geçirmelik iyi bir Android oyun olan Pijamaskeliler oyununu buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun normal fiyatı ise 26.99 TL.
Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

şu oyunları sayfa sayfa gösterceğinize bir sayfaya yükleseniz ?? açıp bakmadım bile

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

İyi

" 218 TL değerinde 20 Android oyun ücretsiz oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 218 TL değerinde 20 Android oyun ücretsiz oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 218 TL değerinde 20 Android oyun ücretsiz oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  2. 2 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  3. 3 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  4. 4 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  5. 5 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  6. 6 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  7. 7 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  8. 8 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  9. 9 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  10. 10 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık