Okunma

3D Studio Max Öğreten Kitap


09 Ekim 2010 Cumartesi 16:00
3D Studio Max Öğreten Kitap

Grafik işleriyle uğraşanların tercih ettiği 3D Studio Max daha partik kullanım için ilginç özelliklere sahip. Program geliştirilmeye izin verdiği için mimarlık, bilgisayar oyunları ve filmerin yapımlarında da kullanılıyor.(WPF İçin İlk Türkçe Kitap Yayınlandı)

 

 

Program Hakkında Her Şey

Bilimsel ve sanatsal amaçlarla kullanılan bu kitap hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler için 3D Max‘i anlatan bir eğitim kitabı piyasaya sürüldü. Pusula yayınevi tarafından hazırlanan kitapta, modelleme teknikleri, malzeme, ışık, kamera özellikleri pratik ve tüm render işlevlerinin nasıl yapıldığı anlatılıyor.

:: 3D Max Studio’yla ilgili en çok öğrenmek istediğiniz konu nedir?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3D Studio Max Öğreten Kitap konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3D Studio Max Öğreten Kitap ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3D Studio Max Öğreten Kitap ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "