Okunma

MSI’dan 3DMark 11 Yarışması


07 Aralık 2010 Salı 15:08
MSI’dan 3DMark 11 Yarışması

Futuremark bugün uzun süredir beklenen PC performans ölçüm yazılımı 3DMark 11′i piyasaya sürdü. Firmanın resmi
anakart ve ekran kartı ortağı olan MSI,  test yazılımının çıkışına parelel olarak özel bir yarışma başlattı.

MSI’ın ‘resmi hız aşırtma yarışması’ adını verdiği organizasyonda 3DMark 11 ile Overclock yapılmış ekran kartlarının gücü test edilecek ve çıkan sonuçlara göre kullanıcılara ödül dağıtılacak. İki aşamalı yarışmanın ilk bölümünde MSI N480GTX Lightning marka ekran kartı kullanılacak. İkinci aşamada ise NVIDIA GTX400 veya GTX500 serisi en iyi fiyat-performans oranı dikkate alınacak.

Firmanın bu iki ürününü test ettiği yarışmayla ek olarak her hafta yapılacak olan çekilişklerle tüketiciler MSI anakart, ekran kartı veya 3DMark 11‘in tam sürümüne sahip olacak.

 

Yarışmanın Katılım Koşulları

Yarışmaya katılanlar için MSI lk aşamada sadece N480GTX Lightning ürününü kullanmak zorunda. Birinci 3DMark 11 Performance Score değerine göre firma tarafından belirlenecek.

En yüksek skora sahip kullanıcı 1000 dolarlık para ödülüne sahip olurken, 1450 MHz’in üstündeki en yüksek GPU frekansına ulaşan kullanıcı ise yine 1000 dolar para ödülü kazanacak.

İkinci yarışmada ise katılımcılar sadece  NVIDIA GTX500 ve GTX500 serisine ait kartları kullanabilecek. 3DMark 11 puanları dışında bu yarışmada fiyat performans oranı da dikkate alınacak. 

:: Yarışmaya katılmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MSI’dan 3DMark 11 Yarışması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MSI’dan 3DMark 11 Yarışması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSI’dan 3DMark 11 Yarışması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "