Okunma

3G Nokia’dan Sorulacak!


13 Aralık 2008 Cumartesi 11:40
3G Nokia’dan Sorulacak!

Nokia, “internet çubuğu” olarak adlandırdığı 3G dongle piyasasına girme planlarını açığa çıkardı. Hızla büyüyen 3G piyasasında kendine güzel bir yer ayarlamak isteyen Finli mobil firması, ilk 3G ürünlerini 2009 yılında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Gelecek yıllarda HSPA modem piyasasının çok hızlı bir büyüme göstereceğini öngören Nokia Donanım Bileşenleri Başkan Vekili Tapio Markki, Nokia’nın 3G konusundaki deneyiminin firmayı başarıya taşıyacağını belirtti. İnternet çubuklarının nasıl ücretlendirileceği henüz bilinmezken, tahminler rakiplerinden çok da farklı olmayacağı yönünde.

:: 3G dongle terimine forumda Türkçe isim arıyoruz.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3G Nokia’dan Sorulacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3G Nokia’dan Sorulacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3G Nokia’dan Sorulacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "