Okunma

3G Video ile Dünya Avucunuzda


04 Mart 2010 Perşembe 06:57
3G Video ile Dünya Avucunuzda

Gelişen teknolojiyle özellikleri giderek artan cep telefonları artık sadece iletişim amaçlı kullanılmıyor. Bu doğrultuda operatörlere mobil eğlence dünyasını zenginleştirmek için katma değerli servislerde yenilikler sunan Defne, 3G Video Chat&Dating’ ve “3G Avatar Service” ismini verdiği ürünleri ile iletişim dünyasında büyük ilgi uyandıracak.

 

Görüntüsüz Sohbetlerin Pabucunu Dama Atacak

Görüntüsüz chat servislerinin pabucunu dama atacak olan 3G Video Chat&Dating ürünü ile kullanıcılar, yakınları ile çevrimiçi görüntülü sohbet gerçekleştirebilecek, ev ve ev arkadaşı arayanlar da canlı olarak sahip olmayı hayal ettikleri evi ve yeni arkadaşlarını tanıyabilecekler.

Eğlence, eğitim, sağlık, bankacılık gibi sektörlerde kullanılan 3G Video çağrısının yanısıra Chat&Dating, operatörlere 3G gelirlerinde artış avantajı sunuyor (Konuşmanıza Sponsor Alın).

 

 Görüntülü görüşme yetenekli bir telefonun olması video konferansa katılabilmek için yeterli.

 

Ürün, eğitim alanında özellikle engelli öğrencilere ve okula gitme olanağı bulunmayan öğrencilere derslere katılma fırsatı sağlarken, özel ders almak isteyen öğrenciler de görüntülü eğitim fırsatından yararlanabilecek. Bankacılık sektöründe görüntülü olarak daha güvenilir call center hizmetleri sunulmaktadır.

İş dünyasının ihtiyaç duyduğu video konferans görüşmeleri, 3G ile bundan böyle çok kolay.

 

Yorgunum, Uykusuzum Gibi Bahaneler Rafa Kalkacak

Görüntülü sohbet uygulamasına güncel ve eğlenceli bir boyut katan Defne, yorgunluk ve uykusuzluk gibi sebeplerden dolayı görüntülü sohbet gerçekleştirmekten çekinenlere “3G Avatar Service” uygulamasını sunuyor.

Aboneler uygulama sayesinde görüntülü mobil sohbet esnasında kendi canlı görüntüleri yerine operatör tarafından sunulan farklı bir avatarı kullanabilecek. Bu sayede aboneler, ister sevdikleri bir çizgi karakterin veya bir ünlünün görüntüsüne bürünebilecek ve dilediği her an avatar görüntüsünden kendi görüntüsüne geçerek canlı sohbet gerçekleştirebilecek (Kriz Bu Firmayı Teğet Geçti).

Kullanıcının yüz ve mimik hareketlerini uygulayabilme özelliğine sahip avatarlar, eğlencenin yanı sıra eğitim ve bankacılık sektörlerinde de kullanılabilecek.

:: Bu servisi beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3G Video ile Dünya Avucunuzda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3G Video ile Dünya Avucunuzda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3G Video ile Dünya Avucunuzda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "