Okunma

8. Startup Turkey için Geri Sayım Başladı


10 Şubat 2016 Çarşamba 14:15
8. Startup Turkey için Geri Sayım Başladı

Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum, sadece davetlilere açık olan 8. Startup Turkey organizasyonunu, 25-27 Şubat tarihleri arasında Antalya’da Cornelia De Luxe Resort’ta gerçekleştirecek.

Yeni ekonomide isim yapmış Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen melek yatırımcılarını, mentorlarını, iş adamlarını ve internet girişimcilerini ağırlayacak olan etkinlik,

Avrasya’nın en büyük internet buluşmalarından biri olarak hem girişimciler hem de yatırımcılar adına deniz aşırı iş fırsatları için bir kez daha verimli bir ortam yaratacak.

Yatırımcıların ve risk sermaye şirketlerinin yeni girişimlerin sunumlarını dinleme ve ilgilendikleri yatırımı belirleme şansına sahip olduğu etkinlikte, sektörün önde gelen isimleri de farklı konu başlıkları altında düzenlenecek panel ve konuşmalar aracılığıyla geçtiğimiz senenin gelişmelerini ve performanslarını değerlendirme olanağı bulacak.

Etkinlikte özellikle internet startupların projelerini alışılmışın dışında, yüksek analizle ortaya çıkan yöntemlerle büyütmek için yaptıkları çalışmaları kapsayan “Growth Hacking” konusu da ele alınacak.

16-02/10/startup-turkey-1455114359.jpg

Etohum girişimleri

TechCrunch‘ın Avrupa’daki girişimler için düzenlenen en iyi etkinlikler arasında gösterdiği Startup Turkey, aynı zamanda programın iki saatini de 2016’nın yatırım yapılacak en başarılı girişimlerine ve “Startup Pitches” olarak adlandırılan girişimcilerin yatırımcı sunumlarına ayıracak.

Bu yıl yaklaşık 2.500 başvuru arasından başarıyla sıyrılan bu girişimler, 30 Ocak’ta düzenlenecek olan “Etohum Girişimcilik Zirvesi”nde duyurulacak ve böylece Startup Turkey organizasyonuna katılma hakkı kazanacak. 

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 8. Startup Turkey için Geri Sayım Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 8. Startup Turkey için Geri Sayım Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 8. Startup Turkey için Geri Sayım Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "