A-DATA T806 USB Bellek İnceleme


23 Mayıs 2010 Pazar 09:20
A-DATA T806 USB Bellek İnceleme

Cebimizde yer alan demirbaşlardan biri haline gelen USB belleklerin kullanımı her geçen gün artıyor. Dijital verilerin yaygınlaşması ve boyutlarının artması bu cihazlara duyulan ihtiyacı giderek artırıyor. (USB bellek satın alma rehberi)

Ancak bu cihazların hepsi cepte taşınacak tasarıma sahip değiller. İşlevlerinin yanı sıra tasarımlarıyla da büyük ilgi çeken USB bellek modellerini artık daha sık görüyoruz. (En ilginç USB bellekler)

Bağımsız tasarımcıların kendi kendilerine yaptıkları modellerin yanı sıra büyük firmalar da enteresan tasarımlarla müşterilerin karşısına çıkıyor. Bunlardan biri de A-DATA.

Önce CeBIT 2010’daydı

A-DATA yetkilileri bizleri CeBIT 2010′daki standında ağırladıklarında, bizlere üst seviye modellerinin yanı sıra özel tasarımlı çok sayıda USB bellek de göstermişlerdi.

Orada bizlerin en çok dikkatini çeken model, ne olduğunu ilk bakışta anlayamadığımız iki hayvanın öpüştüğü şirin tasarımdı.

Sonradan ahtapot olduğunu anladığımız bu hayvancıkların yer aldığı tasarım o kadar güzel ki, görenler mutlaka hayran kalıyor.

Öpüşen ahtapotlar

Kauçuk kaplama bir yapıya sahip olan T806 adlı bu USB bellekler, ne yazık ki ayrı ayrı satılıyor. Tek başlarına da yeterince tatlı olan bu USB belleklerin tasarımını özel kılan asıl şey ise dişi ve erkeğin birbiriyle öpüşebilmeleri.

Bellek kısmı ağız bölgesine gizli olan bu cihazların, ağızlarının uç kısmında mıknatıs bulunuyor. Bu sayede ikisini bir araya getirdiğinizde öpüşüyor gibi duruyorlar.

Tasarım açısından bu kadar hoş olan T806 modellerinin performansı ise o kadar etkileyici değil. 4, 8 ve 32 GB’lık modelleri de olan T806 modellerinin 16 GB’lık modeli hız konusunda standartların biraz altında.

Sonuç

Sonuç olarak, A-DATA’nın bu USB belleklerinin dış tasarımı o kadar güzel ki, hız ve performans sorunlarını görmezden gelebilirsiniz.

Ancak benim için dış tasarım değil, işlev önemli diyorsanız A-DATA’nın bu modelleri beklentilerinizi karşılamayabilir.

Yine de, sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız A-DATA T806 modellerini tercih edebilirsiniz.

:: Bu belleklerden satın almak ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" A-DATA T806 USB Bellek İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere A-DATA T806 USB Bellek İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda A-DATA T806 USB Bellek İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?