Okunma

Samsung’tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar!


21 Ekim 2018 Pazar 16:00

Samsung‘un Galaxy A7 2018 için renk geçişli kılıflar ürettiği ortaya çıktı. Sızıntıya göre marka sadece A7 (2018) için değil J4+ ve J6+ için de rengarenk kılıflarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bu senenin sonuna doğru ortaya çıkan renk geçişli telefonlar özellikle Huawei‘nin P20 serisi için özel olarak ürettiği yeni renklerle iyice popüler hale geldi.

Samsung‘un pek renkli telefon üretme alışkanlığı olan bir marka değil. Ancak yine de tek renkli telefon modasından vazgeçmeyen Güney Koreli bunu renkli kılıflarla aşmayı deniyor.

Renk geçişli kılıflar hangi renklerde ve özelliklerde olacak?

Samsung, Galaxy A7 gibi orta üst seviye ve bunun yanında J4+ ve J6+ gibi orta seviye telefonları için kendi ürettiği renk geçişli kılıflarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Daha önce Amiral Gemisi telefonları için ürettiği kapaklı ve cüzdanlı kılıflarını bildiğimiz Samsung, rakiplerinin renklenmesinin karşısında sessiz kalmamışa benziyor.

Samsung iki farklı çeşit kılıf üretmiş. Bunlardan renkli olanları koyudan açığa tek renk geçişli kılıflar. Kılıflarda ana renk olarak siyah, kobalt mavi ve mercan rengi kullanılmış.

Telefonun üst kısmından açık renkle başlayan kılıf, alta doğru koyulaşıyor. Ancak bu geçişin çok hafif olduğunu belirtmek gerek.

Bu kılıflar orta seviye telefonlar için geliştirildi. Ancak ilk gelen bilgiler sadece J4+ ve J6+ için üretildiklerine dair.

Galaxy A7 2018 için renk geçişli kılıflar ise diğerlerinden farklı olarak elmas desenli. Bu elmas desenli kılıfların sadece A7 için değil daha üst seviye Samsung telefonlar için de üretildiği iddia ediliyor.

Ancak ilk sızan görseller A7 2018‘i doğrulamaya yetiyor. Bu arada Samsung‘un tüm bu renkli kılıflar dışında A7 2018 için kapaklı kılıf ürettiğini de hatırlatalım.

Samsung için 2019 yılı çok önemli. Bir taraftan renkli telefonlar üreten ve satış rakamlarında markayı zorlaması beklenen Huawei. Diğer tarafta ise iPhone XR ile renklenen orta segment telefon pazarına göz kırpan Apple.

Bu iki dişli rakip karşısında işi zor olan Samsung, renk geçişli kılıf çözümüyle, bu renkli telefon modasına uyum sağlamanın peşinde.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Samsung‘un yeni kılıflarını beğendiniz mi? Sizce bu renkli kılıflar Apple ve Huawei ile rekabetinde Samsung‘un elini güçlendirebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Samsung’tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Huawei uçmuş mate 20 pro ile. Kılıflamı rekabet etmeyi planlıyor Samsung? Komikmiş. Bu arada dedem okuyorsa selam söylüyorum. Ellerinden öpüyorum.

" Samsung’tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "