Okunma

Instagram Selfiesi Ünlü Yapacak!


21 Nisan 2016 Perşembe 17:00
Instagram Selfiesi Ünlü Yapacak!

Sosyal medya günümüzde, pek çok anonim insanı “fenomen” kelimesi adı altında deyimi yerindeyse ünlü yapmaya, kitlelere hitap edecek hale gelmeye imkan tanıyor.

Sosyal medyanın bu imkanlarını en iyi şekilde değerlendiren insanlarda, yaşamlarını devam ettirecek paraları sosyal medya aracılığıyla kazanabiliyorlar.

Sosyal medya fenomenleri başlığı altında, birçok tanınmış insan meydana getiren platformlardan biri de hiç şüphesiz Instagram olarak görülüyor.

Daha önceki süreçte Instagram yoluyla ünlü olan, kamuoyu gündemini meşgul eden insanların varlığına tanık olmuştuk.

Son olarak ABD genelinde en güzel kadınların seçildiği yarışma olarak betimlenen Miss USA 2016 yarışması yarışmacılarını Instagram üzerinden seçeceğini duyurdu.

16-04/21/miss-usa-2014.jpg

Instagram Fotoğrafları ABD’nin En Güzelini Seçecek

Dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya adreslerinden Instagram, Miss USA 2016 Güzellik Yarışması’nın katılımcılarının seçilmesinde büyük rol oynayacak.

52 yarışmacının katılımıyla düzenlenecek yarışmaya katılacak adaylar Instagram ve Twitter üzerindeki fotoğraflarına göre değerlendirilecekler.

Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar “#FindingMiss52” etiketi ile Instagram ve Twitter üzerinden kendilerine ait 3 fotoğrafı gönderecekler.

Sosyal medya adreslerindeki fotoğrafları değerlendirilen yarışmacıların, yarışmaya katılım durumları bu yolla belirleneceği Digital Trends’teki haberde yer aldı.

Miss Universe Organizasyonu Başkanı Paula Shugart; yarışmanın içeriğinde yapılan değişiklikliğin farklı yerlerden katılım sağlamak isteyen adaylara kolaylık sağlayacağını, yarışma içerisinde bu sayede çeşitliliğin söz konusu olacağını ifade etti.

:: Bir güzellik yarışması adaylarının sosyal medya üzerinde belirlenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Instagram Selfiesi Ünlü Yapacak!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Photoshop ustalikari guzel yapacak.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Millet kafayı yemiş ya yani insanlarda böyle bir ihtiyaç olmasını anlayamıyorum, belkide bende böyle bir ihtiyaç olmadığı için anlayamıyorum. Genelleme yapmıyorum ama yazıda söylenildiği gibi, genelde normal hayatında sıradan olan insanlar çoğunlukta. Yani düşününce düzgün bir tipim iyi bir işim var cabrio sahibiyim ve en ufak ihtiyaç duymuyorum

" Instagram Selfiesi Ünlü Yapacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram Selfiesi Ünlü Yapacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram Selfiesi Ünlü Yapacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "