AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek


14 Ekim 2020 Çarşamba 18:30
AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek

AC: Valhalla iki Eivor ile de oynanabilecek. Bildiğiniz gibi hem kadın hem de erkek Eivor bulunuyor. AC: Odyssey‘de Alexios ya da Kassandra‘yı seçip oyunun sonuna kadar da o karakter ile oynuyorduk, çünkü hikayenin ilerleyen safhalarında seçmediğimiz diğer karakter karşımıza çıkıyordu. Valhalla ile birlikte iki Eivor‘u da farklı noktalarda oynayabileceğiz.

AC: Valhalla’da, Erkek ve Kadın Eivor arasında geçiş yapılabilecek

AC: Valhalla ilk tanıtıldığında oyunculara iki karakter gösterilmişti, aynı isme sahip faklı cinsiyetteki bu karakterler hakkında tam bir bilgi bulunmuyordu. Eivor olarak adlandırılan bu karakterlerden hangisini seçerseniz oyunun sonuna kadar da o karakterle gidileceği düşünülüyordu. Dün IGN‘nin paylaştığı, Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili 3 bölümlük videoların 2. bölümünde görünen bir kareye göre, Kadın ve Erkek Eivor arasında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğiz.

AC Valhalla

Yukarıdaki görüntüdeki seçeneği seçtiğimizde, Animus, mevcut gücüne bağlı olarak daha güçlü Kadın veya Erkek hafıza akışını seçecek. İstediğimiz zaman diğer seçeneği de tercih edebileceğiz. Ubisoft daha önceki Assassin’s Creed oyunlarında oynanabilir Kadın karakterlerin azlığı konusunda defalarca eleştirilmişti. Görünüşe göre Ubisoft, Valhalla’da eleştirileri dikkate almış.

Öte yandan dün Ubisoft Nordic resmi twitter hesabı, Assassin’s Creed Valhalla’da bulunan Asgard ve Jotunheim‘den iki görsel paylaştı.

Assassin’s Creed Valhalla 10 Kasım‘da PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows platformları için çıkış yapacak.

 
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2