AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek


14 Ekim 2020 Çarşamba 18:30
AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek

AC: Valhalla iki Eivor ile de oynanabilecek. Bildiğiniz gibi hem kadın hem de erkek Eivor bulunuyor. AC: Odyssey‘de Alexios ya da Kassandra‘yı seçip oyunun sonuna kadar da o karakter ile oynuyorduk, çünkü hikayenin ilerleyen safhalarında seçmediğimiz diğer karakter karşımıza çıkıyordu. Valhalla ile birlikte iki Eivor‘u da farklı noktalarda oynayabileceğiz.

AC: Valhalla’da, Erkek ve Kadın Eivor arasında geçiş yapılabilecek

AC: Valhalla ilk tanıtıldığında oyunculara iki karakter gösterilmişti, aynı isme sahip faklı cinsiyetteki bu karakterler hakkında tam bir bilgi bulunmuyordu. Eivor olarak adlandırılan bu karakterlerden hangisini seçerseniz oyunun sonuna kadar da o karakterle gidileceği düşünülüyordu. Dün IGN‘nin paylaştığı, Assassin’s Creed Valhalla ile ilgili 3 bölümlük videoların 2. bölümünde görünen bir kareye göre, Kadın ve Erkek Eivor arasında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğiz.

AC Valhalla

Yukarıdaki görüntüdeki seçeneği seçtiğimizde, Animus, mevcut gücüne bağlı olarak daha güçlü Kadın veya Erkek hafıza akışını seçecek. İstediğimiz zaman diğer seçeneği de tercih edebileceğiz. Ubisoft daha önceki Assassin’s Creed oyunlarında oynanabilir Kadın karakterlerin azlığı konusunda defalarca eleştirilmişti. Görünüşe göre Ubisoft, Valhalla’da eleştirileri dikkate almış.

Öte yandan dün Ubisoft Nordic resmi twitter hesabı, Assassin’s Creed Valhalla’da bulunan Asgard ve Jotunheim‘den iki görsel paylaştı.

Assassin’s Creed Valhalla 10 Kasım‘da PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows platformları için çıkış yapacak.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AC: Valhalla iki karakterle oynanabilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)