Okunma

Acaba Kapıyı Kilitledim mi?


21 Eylül 2009 Pazartesi 21:25
Acaba Kapıyı Kilitledim mi?

Hiç evin kapısını kilitleyip kilitlemediğinizi tam hatırlamadığınız için geri döndüğünüz oldu mu? Bu düşünceye kapıldığınız an sizi zor bir karar bekler, ya onca yolu geri dönüp kapıya bakacaksınızdır ya da tüm gün acaba kapı kilitli değil mi diye merak içinde olacaksınız. Ancak artık teknoloji size yeni bir seçenek daha sunuyor.

Kwikset adlı firmanın tasaraladığı SmartCode adlı bu kilit anahtarın haricinde üzerindeki numaralardan girebileceğiniz bir şifre ile de açılabiliyor. Kilidin en önemli özelliği ise bilgisayar ya da akıllı telefonlar üzerinden şifreyi girerek uzaktan açılıp kapatılabilmesi. Böylece kapı kilitli mi diye ikileme düştüğünüzde yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kontrol etmek olacak. Ürünün yurtdışındaki fiyatı ise 67 $.

:: Hiç kapıyı kilitlediğinizden emin olmak için eve geri döndüğünüz oldu mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Acaba Kapıyı Kilitledim mi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nerden temin edilebilir ?

" Acaba Kapıyı Kilitledim mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Acaba Kapıyı Kilitledim mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Acaba Kapıyı Kilitledim mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "