Okunma

AcademyTech’ten Nexus Eğitimi


18 Ocak 2011 Salı 15:08
AcademyTech’ten Nexus Eğitimi

AcademyTech, Cisco’nun 2008 yılında data center’lar ve büyük kurumsal yapılar için çıkarttığı üst uç anahtar ailesi Nexus eğitimlerini vermeye başladı.

Türkiye’deki ilk ve tek Cisco Learning Solution Partner (CLSP) olan AcademyTech, başta data centerlar olamak üzere Cisco’nun bütün uzmanlık teknolojileri eğitimlerini kendi yetiştirdiği Türk eğitmenleri kullanarak eğitim programları açmaya başladı.

AcademyTech, Cisco Nexus ailesi için eğitim vermeye başladı

Nexus Ailesi

İlki 20 Aralık 2010’de gerçekleşen Cisco Nexus anahtarlama eğitiminde Nexus ailesinin Nexus 7018, Nexus 7010, Nexus 5000, Nexus 4000, Nexus 2000, Nexus 1000 gibi üyelerinin kurulum, yönetim ve desteği hakkında bilgiler verildi.

Nexus eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi için academytech.shiftdelete.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: Çalıştığınız yerde bu tip eğitimler veriliyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AcademyTech’ten Nexus Eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AcademyTech’ten Nexus Eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AcademyTech’ten Nexus Eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "