Okunma

Krizde Bilişimden Tasarruf Edilir mi?


22 Ocak 2009 Perşembe 09:24
Krizde Bilişimden Tasarruf Edilir mi?

AcademyTech sadece bir eğitim firması olarak değil, aynı zamanda firmalara kurumsal ölçekte deneyimlerini danışmanlık olarak da sunan bir kurum. Bu danışmanlık, özellikle kriz zamanında bilgi işçilerinin kadrolarını azaltmak zorunda kalan firmaların işine oldukça yarayabilecek, onlara daha etkin bir bilgi teknolojisi planı hazırlayabilecek düzeyde olduğu için zor zamanlarda hayat kurtarıcı bir fonksiyona da sahip. AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız bu konuda firmanın verdiği hizmetleri anlatıyor.

İzleyin

:: SDN forumlarında sorularınızı AcademyTech uzmanları yanıtlıyor.

Bilgi için: AcademyTech
Telefon: (216) 550 44 22
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Krizde Bilişimden Tasarruf Edilir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Krizde Bilişimden Tasarruf Edilir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Krizde Bilişimden Tasarruf Edilir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "