Okunma

AcademyTech Öğrencilerle Buluşuyor


30 Mart 2009 Pazartesi 12:13
AcademyTech Öğrencilerle Buluşuyor

AcademyTech yetkilileri üniversitelerde düzenlenen etkinliklere katılıp öğrencileri bilgi güvenliği, kariyer, “White Hacker”lık ve konularda bilgilendirmeye devam ediyor. 18 Nisan Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi‘nde gerçekleştirilecek etkinlikte AcademyTech yetkilileri “White Hacker” konusu ile ilgili bilgileri ve sürpriz hediyeyi öğrencilerle paylaşacaklar. AcademyTech Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık Sorumlusu Fadim Koçaş‘ın konu ile ilgili verdiği bilgileri videomuzda izleyebilirisiniz.

İzleyin

:: Bu tür etkinliklere katılıyor musunuz?

Bilgi için: AcademyTech
Telefon: (216) 550 44 22
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AcademyTech Öğrencilerle Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AcademyTech Öğrencilerle Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AcademyTech Öğrencilerle Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "