AcademyTech’in Yeni Hedefi


24 Şubat 2009 Salı 14:32
AcademyTech’in Yeni Hedefi

Bilgi teknolojileri eğitimi pazarının önde gelen firmalarından AcademyTech, yeniden yapılanma çalışmalarını tamamlayarak kurumsal BT eğitimi ve kurumsal BT danışmanlığı pazarına odaklandı. Bu çerçevede kadrosunu Ferhan Mocan gibi Bilgi Teknolojileri pazarının deneyimli bir ismi ile güçlendiren firma, yeni açtığı İstanbul Bakırköy Metroport şubesi ve yeni adresinde hizmete giren Ankara şubesini kurumsal eğitimlere yönelik olarak düzenledi.

2002 yılından beri kurumsal ve bireysel BT Eğitimi pazarında faaliyet gösteren ve AcademyTech, kurumsal pazara yönelik çalışmalarına daha fazla ağırlık vererek bu alanda BT eğitimi yanı sıra danışmanlık hizmetleri de verebilmek için yeniden yapılanma sürecini tamamladı. Bu kapsamda 23 yıldan beri bilgi teknolojileri pazarında farklı firmalarda üst düzey görevlerde bulunan Ferhan Mocan, AcademyTech Genel Koordinatörü olarak Şubat ayı başında göreve başladı. Mevcut yönetim kadrosuyla birlikte AcademyTech‘in kurumsal pazara yönelik yeni iş ve strateji geliştirmeden sorumlu olan Mocan, yeni kurumsal satış kadrosunun oluşturulmasını da üstlendi.


Kurumsal pazara yönelik danışmanlık odaklı yeni iş ve hizmetler geliştirirken bilgi teknolojileri eğitimi alanındaki faaliyetlerinin de yoğun şekilde devam edeceğine değinen Yıldız, yeniden yapılanma çerçevesinde Kadıköy merkez binanın bireysel eğitimlere ayrıldığını, 2008 Aralık ayında yeni yerine taşınan Ankara Şubesi ve geçtiğimiz Ocak ayında faaliyete başlayan Bakırköy Metroport Şubesi’nin ise kurumsal eğitimlere yönelik olarak düzenlendiği belirtti.

Kurumsal Eğitimler için VIP Eğitim Merkezi 

Kurumlara yönelik eğitimler vermek amacıyla bir VIP Salon standartlarında tasarlanan AcademyTech Ankara şubesinde 4 sınıfta aynı anda toplam 40 kişi eğitim görebiliyor. Bir iş merkezi olarak inşa edilen Metroport Plaza‘da bulunan AcademyTech Bakırköy Metroport şubesinde ise 2 sınıfa toplam 30 kişiye aynı anda eğitim verilebiliyor. Her iki şube de AcademyTech’in Kadıköy’deki merkezine data şebekesiyle bağlı ve öğrenciler merkezde ve şubelerde bulunan tüm donanımsal ve yazılımsal eğitim kaynaklarına bulundukları sınıftan erişerek kullanabiliyorlar.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AcademyTech’in Yeni Hedefi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AcademyTech’in Yeni Hedefi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AcademyTech’in Yeni Hedefi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  2. 2 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  3. 3 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  4. 4 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  5. 5 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  7. 7 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  8. 8 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  9. 9 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  10. 10 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?