Okunma

Paylaşmanın Yeni Yolu


04 Mart 2011 Cuma 07:50
Paylaşmanın Yeni Yolu

Dijital içeriklerin büyük bir hızla yaygınlaştığı günümüzde, insanlar artık hemen her tip cihaz için farklı arşivler oluşturmaya başlıyor.

Dizüstü bilgisayarlardan tabletlere, akıllı telefonlardan taşınabilir medya oynatıcılara kadar birçok farklı cihaz arasında bu dijital içerikleri paylaşmak ve saklamak giderek artan bir ihtiyaç halini aldı.

Acer, CeBIT 2011 fuarında duyurduğu Clear.fi adlı yeni bir sistemle tüm çoklu ortam içeriğini tek bir noktada toplayıp, aynı arayüz ile nerede olurlarsa olsun erişilebilir kılmayı hedefliyor.

Clear.fi üzerinden tüm paylaşılan içeriğe erişilebilecek

Tek Bir Ortak Arayüz

Kablosuz ağ üzerinden, Clear.fi destekli tüm Acer ürünleri birbirleri ile bağlantılı olacaklar. Örneğin akıllı telefonunuzla çektiğiniz bir görüntüyü Clear.fi arayüzü ile bilgisayarınızdan da izleyebileceksiniz.

Tüm cihaz gruplarında bulunan çoklu ortam içerikleri Clear.fi üzerinde toplanacak ve diğer cihazlardan erişilebilecek. Harici bir diske ya da fiziksel bir bağlantıya gerek kalmadan dosya paylaşımı Clear.fi ile mümkün olacak.

:: Böyle bir paylaşım sistemini kullanmak ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Paylaşmanın Yeni Yolu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paylaşmanın Yeni Yolu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paylaşmanın Yeni Yolu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "