Okunma

Acer’ın Gözü Android’de


19 Şubat 2009 Perşembe 12:19
Acer’ın Gözü Android’de

Satın aldığı Eten firmasıyla akıllı telefon piyasasına giriş yapan Acer; Barselona’daki Mobile World Congress 2009’da tam 8 model birden tanıtarak ne kadar iddialı olduğunu ortaya koymuştu. Tamamı Windows Mobile platformunda olan bu ürünler Acer’a yetmemiş olacak ki, Android sistemli ürünler için de hazırlık yaptığını açıkladı.


Acer açılışı Windows Mobile ile yaptı, sıradaki hedef Android.

Önümüzdeki 3 ila 5 yıl içerisinde bilgisayar – telefon etkileşiminin üst seviyeye çıkacağını tahmin ettiklerini açıklayan Acer, 2012 sonunda cep telefonu pazarında yüzde 10’luk bir paya sahip olmak istediğini belirtiyor. Bir günde 8 modeli tanıtarak iddiasını kanıtlayan firma bu hedefe ulaşmak için Android’i gözüne kestirdiğini resmi olarak da duyurdu. Yakında Acer’dan Android tabanlı bir telefon haberi gelirse şaşırmayın.

:: Bu bilgisayar-telefon karışımı ürünler alışveriş listenizde yer alıyor mu?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Acer’ın Gözü Android’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Acer’ın Gözü Android’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Acer’ın Gözü Android’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "