Okunma

Acı Çok Rocky!


11 Haziran 2009 Perşembe 08:24
Acı Çok Rocky!

26 Temmuz’da Avrupa’da satışa sunulacak olan Final Night Round 4 için yeni bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. Yalnızca PlayStation 3 ve Xbox360 için geliştirilen Final Night Round 4, adeta PC’cilerin kıskandığı bir yapım. Şimdilerde bu başarılı oyunun boksör oluşturma ekranı gün yüzüne çıktı. İsterseniz kendi yüzünüzü de aktarabileceğiniz yapımın grafikleri son derece gerçekçi görünüyor.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10537/t_fightnr4_excl_createb_doc.flv#

Kendi Yüzümü Nasıl Ekleyebilirim?

Oyunun içerisinden EA’nin İnternet adresine bağlanarak kendi yüzünüzü yapıma ekleyebilirsiniz. İşe öncelikle USB kamera ile cepheden ve profilden iki resim çekerek başlıyorsunuz. Ardından EA Sports Photo Game Face arabirimine tıklayarak, fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve bu sayede, yarattığınız karaktere sizin yüzünüzün modellemesi yerleştiriliyor…

:: Fight Night Round serisini beğeniyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Acı Çok Rocky! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Acı Çok Rocky! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Acı Çok Rocky! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "