Okunma

ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD’sini tanıttı!


20 Kasım 2018 Salı 14:27
ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD’sini tanıttı!

Gelişen teknoloji sayesinde bilgisayarlarımız her geçen gün daha da yüksek performans veriyor. Bilgisayarın çalışma hızındaki en önemli donanım parçalarından birinin SSD olduğunu belirtelim. ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD 2.5 inç boyutunda karşımıza çıkan yeni SSD modellerinden biri.

Yeni ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD tanıtıldı!

Yeni ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD, 3D QLC NAND Flash yongalara sahip olduğu için diğer TLC SSD’lere göre daha yüksek performans sergiliyor. SSD’lerin performansını arttıran SLC önbellek teknolojisini kullanan model saniyede 520 MB‘a kadar okuma ve 450 MB‘a kadar da yazma hızı sunuyor.

ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD

Enerji verimliliği ve sessiz çalışma anlamında da iyi işler çıkaran model, 1500/0.5 ms düzeyindeki şoklara dayanabiliyor. Bunların haricinde 0 ile 70 dereceye kadar olan sıcaklıklara kadar dayanabiliyor.

Tüm bunların dışında SU630’un kullanıcılara sunduğu kontrol yazılımı ile eski harddisklerinizdeki bilgileri ve işletim sistemleri dahil olmak üzere aktarmanıza olanak sağlıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD’sini tanıttı!”

  1. Anonim dedi ki:

    QLC olduğu için ” diğer TLC SSD’lere göre daha yüksek performans sergiliyor. ” derken hangi tlc ye göre daha fazla performans sergiliyoruda biraz açaydınız. Başka ciddi inceleme yapanların qlc kullanan ssdler hakkında pekte iyi şeyler söylemiyor. Ciddi ve daha profesyonel incelemelerinizi bekliyoruz.

" ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD’sini tanıttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD’sini tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADATA Ultimate SU630 3D QLC NAND SSD’sini tanıttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "