Okunma

Adobe’den 64 bit Kullanıcılarına Çağrı


05 Mayıs 2009 Salı 12:28
Adobe’den 64 bit Kullanıcılarına Çağrı

Geçtiğimiz aylarda Flash eklentisinin Linux’a özel 64 bit sürümünü yayınlayan Adobe, AIR için de önceliği Linux kullanıcılarına tanıyarak 64 bit alpha sürümü hazırladı.

Windows kullanıcılarının biraz daha sabretmesi gerekirken, Adobe yetkilileri önceliği Linux’a verme kararının, Linux camiasından 64 bit Adobe AIR için çok daha fazla ilgili görmelerinin sonucunda alındığını açıkladı.

Eğer 64 bit bir Linux dağıtımı kullanıyorsanız ve yardımlarınızla ile AIR’in gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız, bu sayfadaki yönergeleri takip ederek testlere katılabilirsiniz.

:: Adobe AIR’in testlerine katılacak mısınız?

Bilgi İçin : Adobe
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe’den 64 bit Kullanıcılarına Çağrı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe’den 64 bit Kullanıcılarına Çağrı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe’den 64 bit Kullanıcılarına Çağrı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "