Okunma

Adobe’den Elements 10 Atağı


22 Eylül 2011 Perşembe 07:29
Adobe’den Elements 10 Atağı

Adobe, Windows ve Mac kullanıcıları için fotoğraf ve video düzenleme yazılımının en yeni sürümü Adobe Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10’u tek pakette piyasaya sunacağını açıkladı.

Bu sürüm ile Adobe, sunduğu bu teknolojinin 10. yılını kullanıcılarıyla birlikte kutluyor. Ayrı ayrı yazılımlar olarak da kullanıcılara sunulan Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10 yazılım paketi iki çözümü bir arada sunuyor.

Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10, kullanıcılara kapsamlı paylaşım yetenekleri de sunuyor.

İster Facebook, Flickr, YouTube, Photoshop.com gibi paylaşım servisleri, ister kişisel websitesi olsun Elements 10 ile üretilen içerikler doğrudan düzenleyicinin içinden paylaşılabiliyor.

Photoshop Elements 10 ve Adobe Premiere Elements 10, tablet cihazlar ve Photoshop Elements arasında etkileşim olanakları sağlayan API yazılımları ile tablet ve mobil uygulamalar oluşturmak için geliştiricilere olanak sağlıyor.

:: Photoshop Elements ve Premiere Elements kullanıyor musunuz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Adobe’den Elements 10 Atağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Adobe’den Elements 10 Atağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Adobe’den Elements 10 Atağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "