Okunma

ADSL, Fiber Ve 3G Tek Bir Modemde


04 Temmuz 2011 Pazartesi 13:57
ADSL, Fiber Ve 3G Tek Bir Modemde

ZyXEL, yeni nesil modemini tanıttı.  P-661HNU-F1 adlı cihaz, ADSL 2, fiber optik, kablo ve 3G bağlantılarının hepsini derliyor. 802.11n desteği sayesinde cihaz 300 Mbps bağlantı hızına çıkabiliyor.

Cihazda bulunan USB yuvası sayesinde, ürüne 3G modem takarak internete girmek mümkün. Ayrıca bu yavaya takılan USB belleklerin içeriği de ağ üzerinden paylaşılabiliyor.

Üç Farklı Özellik

Üründe güvenli bir kablosuz ağ oluşturmayı sağlayan WPS özelliği, tek bir tuş ile otomatik olarak aktif edilebiliyor. ZyXEL P-661HNU-F1, WLAN ON/OFF butonuyla herhangi bir arayüzle uğraşmaksızın kablosuz bağlantıyı açıp kapatmayı da mümkün kılıyor.

Kablosuz bağlantının açılış ve kapanış zamanlaması ise web arayüzü üzerinden gerçekleştirilebiliyor. ZyXEL P-661HNU-F1 Kablosuz Modem’in DoS saldırılarını önleyen gelişmiş güvenlik duvarı SPI Firewal’a da sahip.

:: Bu cihaz özellik olarak sizi tatmin etti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “ADSL, Fiber Ve 3G Tek Bir Modemde”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sayın Shiftdelete çalışanları,

    bu yazıda tanıttığınız ürünün fiber / kablo internet ile alakasının olmadığını herhalde hepiniz biliyorsunuzdur….

    Kafama takılan soru ise ; Neden üreticisinin kendi sayfasında da belirttiği ve son kullanıcıyı yanılmaya yönelik pazarlama takdiğine bilerek ve isteyerek (tahammüden) alet oluyorsunuz ???

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bence güzel bir cihaz fiyatı uygun olursa alınabilinir

" ADSL, Fiber Ve 3G Tek Bir Modemde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ADSL, Fiber Ve 3G Tek Bir Modemde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADSL, Fiber Ve 3G Tek Bir Modemde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "