Okunma

Programlara Kısayoldan Ulaşın


24 Şubat 2009 Salı 18:42
Programlara Kısayoldan Ulaşın

Kullanımı ve arayüzü oldukça kolay ve yaptığı iş de bir o kadar yararlı olan Advanced Launcher’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kurulum aşamasından sonra masaüstünüze kısayol menüsünü ekleyen yazılımın ayarlarına ulaşabilmek için bu menüye sağ tıklayarak Configuration sekmesine gelmelisiniz. Burada yeni menü ve kısayol oluşturma, ayırıcı ekleme, yeni araç çubuklarını belirleme gibi seçenekleri kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca Advanced Launcher ile kısayol olarak programlarınızın yanında istediğiniz internet adreslerini ve posta kutunuzu da belirleyebilirsiniz.

 

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (599 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Alentum Software
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Programlara Kısayoldan Ulaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Programlara Kısayoldan Ulaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Programlara Kısayoldan Ulaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "