Okunma

Ağ Geçidinde Sıkı Koruma


09 Eylül 2009 Çarşamba 11:09
Ağ Geçidinde Sıkı Koruma

Bir güvenlik ürünü düşünün. Hem çalışanların ofisteyken internet kullanımını etkin bir biçimde yönetiyor, hem de web izleme ve değerlendirmesi sayesinde saldırılarını engellemek için URL filtreleme tekniğinin ötesine geçiyor. Üstelik oldukça uygun bir maliyetle yapıyor.

Trend Micro Web Gateway Security çözümü işte böyle bir ürün. InterScan Web Security Virtual Appliance 5.0 ve yeni gelişmiş raporlama ve yönetim modülünü entegre eden bu ürün, Trend Micro Smart Protection Network altyapısına kullanan komple bir çözüm oluşturuyor.

 

Trendmicro, uygunsuz içeriğin arama sonuçlarında görünmesini engellemek için, Google ve Yahoo!’nun SafeSearch özelliğini destekliyor.

 

Trend Micro Web Gateway Security, tehdit içeren yazılımlara yönelik yerinde ve yüksek performanslı tarama, politika yönetimi ve dinamik raporlama ile, web ağ geçidi için en kapsamlı ve duyarlı, aynı zamanda en düşük toplam sahip olma maliyetli güvenlik çözümünü sunuyor. Ayrıca, virüs bulaşmış içeriği temizlemek, silmek ya da karantinaya almak için antivirüs ve casus yazılım karşıtı teknolojileri içeriyor.


InterScan Web Security Virtual Appliance
, URL filtrelemeyi gerçek zamanlı web izleme ve değerlendirme ile konsolide ederek ve güçlü bir içerik taraması yaparak, web tehditlerine karşı kapsamlı ağ geçidi koruması sağlıyor. Çözüm, müşterilere, kendi standartlaştırılmış donanımlarını uygulamaya adama ya da diğer uygulamalarla birlikte bir VMware ortamında kurulum yapma imkanı veriyor.

:: Sizce en iyi güvenlik çözümü hangisi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Ağ Geçidinde Sıkı Koruma”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ne kadar iyi olursa olsun TÃœRKÇE DİL Desteği olmadıktan sonra benim için beş para etmez.

    madem TÃœRKİYE de ürün satacaklar TÃœRKÇE DİL desteğide vermek zorundalar.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    kaspersky varken boş iş bunlar

" Ağ Geçidinde Sıkı Koruma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ağ Geçidinde Sıkı Koruma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ağ Geçidinde Sıkı Koruma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "