AirPods’ları Android cihazlarla eşleştirmek için yapılması gerekenler


06 Nisan 2020 Pazartesi 18:55
AirPods’ları Android cihazlarla eşleştirmek için yapılması gerekenler

AirPods ve AirPods Pro kablosuz kulaklıklar ses performansı, uzun pil ömrü ve gürültü önleme özelliği ile pek çok kullanıcın tercihleri arasında yer alıyor. AirPods Android eşleştirme işlemi için bir iPhone ile eşleştirmeye kıyasla birkaç adım daha işlem gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu eşleştirme AirPods üzerinde herhangi bir performans eksikliği yaratmaz. Ayrıca AirPods cihazınızın pil ömrünü görüntülemek için bir uygulama bile yükleyebilirsiniz.

AirPods Android uyumlu hale getirmek AirPods Samsung eşleştirme ve Android AirPods uygulaması sorularınız için cevap niteliğinde hazırladığımız bu makaleyi okumak size yardımcı olacaktır. AirPods Samsung Uyumu bulunduğundan dolayı AirPods cihazlarda yapılabilen özellikleri Android’de de yapabileceksiniz. Örneğin: AirPods Android ses arttırma gibi işlemler tıpkı iPhone cihazdaymış gibi çalışacaktır.

AirPods Android eşleştirme nasıl yapılır?

AirPods cihazınızı bir Android telefonla eşleştirirken, tıpkı iPhone’daki gibi AirPods kasasını açmak ve cihazların görünmesini ve eşleştirilmesini istemek size bir sonuç getirmeyecektir. Bunun yerine, cihazınızın Bluetooth ayarlarına giriş yaparak denenmiş bir yöntemi kullanmanız gerekecektir. Aşağıda adım adım nasıl yapmanız gerektiğini açıkladık:

1) Hızlı ayarlar panelini açmak için ekranınızın üst tarafından aşağı doğru hızlıca kaydırın, ardından Bluetooth simgesine uzun basın.

2) Telefonunuza bağlı olarak, “Yeni cihaz ekle” veya “Yeni cihaz ile eşleştir” seçeneğine dokunun.

3) AirPods cihazınız şarj kutusundayken kapağı açın.

4) Şarj kutusunun arkasında küçük bir düğme vardır. Gösterge ışığı beyaz renkte yanıp sönmeye başlayana kadar bu düğmeye basılı tutun.

5) Ardından AirPods’larınız Android telefonunuzdaki eşleştirme menüsünde görünecektir. AirPods cihazınızı seçin ve telefonunuz ile bağlantıyı kurun.

Android telefonunuza bağlı AirPods cihazlar tıpkı diğer Bluetooth kulaklıkları veya kulak içi kulaklıkları gibi kullanılabilir. Kutudan çıkarıldığında otomatik olarak bağlanır ve kasaya geri koyduğunuzda bağlantı kesilir. Ayrıca Android telefonunuz kablosuz şarjı destekliyorsa, AirPods’larınızı şarj edebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AirPods’ları Android cihazlarla eşleştirmek için yapılması gerekenler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AirPods’ları Android cihazlarla eşleştirmek için yapılması gerekenler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AirPods’ları Android cihazlarla eşleştirmek için yapılması gerekenler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  2. 2 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  3. 3 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  4. 4 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  5. 5 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  6. 6 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  7. 7 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  8. 8 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  9. 9 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  10. 10 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme