Okunma

AirTies İle Her Cihaz Kablosuz


04 Kasım 2010 Perşembe 12:50
AirTies İle Her Cihaz Kablosuz

İnternetten indirilen videoları bilgisayardan başka bir yerde izlemek için kullanılan en yaygın yöntem, ya videoyu bir DVD’ye aktarıp DVD oynatıcıda izlemek ya da USB flash disk, harici disk gibi depolama aygıtlarına kaydederek TV’ye bağlantı yapmaktır. (Salonumuz Böyle Mi Olacak?)

AirTies Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen, Kablosuz Video Dağıtım Teknolojisi, ev içinde istenen Internet destekli (DLNA) TV’ye video aktarımını mümkün kılıyor.

Böylece AirTies cihazına bağlı herhangi bir harici disk veya flash bellekte yer alan fotoğraf, müzik, video ve filmler evdeki Internet destekli (DLNA) TV’lerden kablosuz olarak izlenebiliyor.

Air 4420 adlı cihaz 5 GHz’lik kablosuz teknolojisi kullanıyor

 

Her Şey Kablosuz

Benzer şekilde IPTV teknolojisi ile Internet üzerinden gelen TV yayınını tümüyle kablosuz olarak ev içerisinde televizyonlara dağıtmak mümkün oluyor.

Mevcut 2.4 GHz kablosuz teknolojisinden daha yüksek hızları mümkün kılan ve çok sayıda cihazı aynı anda hız düşüşü yaşanmadan çalıştırabilen 5 GHz teknolojisine sahip olan Air 4420 adlı cihaz, hemen hemen tüm cihazlarınızı kablosuz bağlantıya uygun hale getiriyor.

Böylece, standart bir harici diskinizi bile ağ üzerinden hızlı bir şekilde görebilir, buradan televizyonunuza kablosuz aktarım yapabilirsiniz.

 

:: Evinizdeki tüm cihazları kablosuz ağdan birbirine bağlamak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AirTies İle Her Cihaz Kablosuz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AirTies İle Her Cihaz Kablosuz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AirTies İle Her Cihaz Kablosuz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "