Okunma

Akıllı Şirket Günleri İstanbul’da


15 Şubat 2010 Pazartesi 12:45
Akıllı Şirket Günleri İstanbul’da

IFS ve IBM’in sponsorluğunu üstlendiği “Akıllı Şirket” organizasyonu, 16 Mart 2010’da İstanbul’da gerçekleştirilecek. Swissotel’de düzenlenecek olan etkinlikte, çeşitli sektörlerden üst düzey yöneticiler yer alacak ve “Akıllı Şirketler”in DNA’sını belirleyen temel özellikler tartışılacak.

İnsan ve başarı faktörlerinin ele alınacağı günde, kişisel gelişim ve sosyal yaşam başarı konularında eserleri bulunan yazar Mümin Sekman da, “Her Şey Seninle Başlar” konulu bir seminerle, “Akıllı Şirket” günlerinde yer alacak.

IFS Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ergin Öztürk, “Akıllı Şirketler” hakkında şunları söyledi:

“IFS 54 ülkede 3 bine yakın firma ile yakın çalıştığı için bazı gözlemler yapma fırsatımız oluyor. Aynı şartlara rağmen bazı işletmelerin diğer işletmelerden daha başarılı olmasının arka planında bazı temel gerçekler olduğunu fark ettik. Bu firmaların davranış şekillerini incelediğimizde iş süreçleri, insan ve sistem yaklaşımları, veriye dayalı karar verme, yalınlık, fikirlerin hayata geçirilmesi gibi konularda benzersiz yaklaşımları olduğunu gördük. Bu yaklaşım farklılıkları, rekabet ortamında firmalara çok önemli avantajlar sağlıyor. Bu alandaki gözlemlerimizi ve deneyimlerimizi Akıllı Şirketler Günü etkinliğimizde çeşitli sektörlere yön veren şirketlerimiz ile paylaşmayı ve bir ölçüde onların gerçek potansiyellerini ortaya koymalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz”.

Sektörlere liderlik yapan şirketlerin yöneticileri davet edilecek olan etkinliğin sonraki durakları arasında İzmir ve Eskişehir de bulunuyor.

:: “Akıllı Şirket” etkinliğinin hangi şehirlerimize gelmesini istersiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Akıllı Şirket Günleri İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Akıllı Şirket Günleri İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Şirket Günleri İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "