Okunma

Alien: Isolation’un 5. Ek Paketi Yayımlandı


03 Mart 2015 Salı 20:36
Alien: Isolation’un 5. Ek Paketi Yayımlandı

Alien: Isolation‘un yeni ek paketi olan The Trigger, gün içerisinde indirilmeye açıldı.

Yeni yama ile gelen, Survivor Mode’a özel üç yeni haritada, oyuncular zamana karşı yarışacak.

Ana oyunda geçen olaylardan öncesini konu alan yeni ek paket, oyuncuları Sivastopol İstasyonu’ndan Ricardo ile tanıştıracak. Yeni karakterimiz yaratığı öldürmesi için Marshal Waits’e yardım edecek.

Geçen senenin sonbaharında çıkan FPS korku oyunu Alien: Isolation, The Trigger ile beşinci ek paketine kavuştu. Meşur Alien filminden esinlenerek yapılan oyun için çıkartılan diğer DLC’ler ise şunlar oldu: Trauma, Corporate Lockdown, Crew Expendable, Last Survivor, Safe Haven, Lost Contact ve en son olarak The Trigger.

Alien: Isolation PC, Xbox ve PS için mevcut. Steam‘den PC sürümüne ve bütün ek paketlerine 91 TL’ye sahip olabilirsiniz.

:: Yeni ek paket hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Alien: Isolation’un 5. Ek Paketi Yayımlandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İyiki season almisim.

" Alien: Isolation’un 5. Ek Paketi Yayımlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alien: Isolation’un 5. Ek Paketi Yayımlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alien: Isolation’un 5. Ek Paketi Yayımlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "