Okunma

Alışveriş Listenize SanDisk’i Ekleyin!


13 Temmuz 2009 Pazartesi 15:25
Alışveriş Listenize SanDisk’i Ekleyin!

Görüntü ve video alanında dijital film kartları, USB taşınabilir bellek, mobil telefonlar için bellek kartları ile oyunseverlere yönelik yüksek kapasiteli ve hızlı okuma-yazma özelliğine sahip kartlar alanında iyi bir konuma SanDisk yeni bir işbirliğine imza atarak ürünlerinin erişilebilirliğini artırıyor. SanDisk‘i bundan sonra Migros mağazalarında da bulabileceksiniz.

Sandisk bundan sonra Türkiye’nin her yerinde bulunabilecek.

 

SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, konuyla ilgili görüşlerini şöyle ifade ediyor: “Tüketicilerin her türlü ihtiyacını tek bir yerden alıp çıkma isteği doğrultusunda, Migros‘un çok geniş yelpazedeki ürün çeşidine SanDisk‘in alanında en yeni teknolojilerle üretilmiş ürünlerini de ekliyoruz. Bu sayede tüketiciler gıda, giyim, kırtasiye türü ihtiyaçlarını karşılarken SanDisk‘in USB taşınabilir bellek, hafıza kartı gibi çok çeşitli ve kalitesi kanıtlanmış ürünlerini de alışık oldukları Migros mağazalarından temin etme olanağına kavuşacaklar.”

:: Hafıza kartı satın alırken, marka mı fiyat mı önemli ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Alışveriş Listenize SanDisk’i Ekleyin!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hafıza kartı satın alırken, marka mı fiyat mı önemli ?
    c: yazma okuma hızı

" Alışveriş Listenize SanDisk’i Ekleyin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alışveriş Listenize SanDisk’i Ekleyin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alışveriş Listenize SanDisk’i Ekleyin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "