Okunma

Alpemix Programını Siz Test Edin!


19 Ekim 2010 Salı 14:30
Alpemix Programını Siz Test Edin!

Teknopars tarafından yayınlanan uzaktan bağlantı programı Alpemix‘in paralı sürümünü test etmek ister misiniz? Normalde ücretsiz olan bu program aylık 15 saat kullanım imkanı sunuyor. (
Uzaktan Bağlantı İçin Türk Programı)

Ancak yazılımın ücretli versiyonunda sınırsız olarak uzaktan bağlantı yapmanız imkanı var. Peki, bu programı test edip yeni sürümlerine etki edecek yorumlarda bulunmak ister misiniz?

Sonuçlarınız Anasayfada Yayınlansın

Okuyucu test projemize katılın ve programın özelliklerini siz yorumlayın. 10 okuyucumuza programın ücretli versiyonunu kullanmak için gerekli kullanıcı adlarını ve şifresini sunacağız.

Bu testte katılmak için forumumuzda programı ne gibi kriterlere göre inceleceğinizi anlatan bir yazı paylaşın. Alpemix’i mevcut uzaktan bağlantı programlarıyla kıyaslayabilirsiniz.

Aldığımız sonuçları sizin adınızla birlikte sitemizin anasayfasında yayınlayacağız.

:: Alpemix’in ücretli sürümünü test etmek istiyor musunuz? Bu görevi hangi kriterlere göre gerçekleştireceksiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Alpemix Programını Siz Test Edin!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Teşekkürler… En azından TÃœRK YAPIMI bir program. Fakat ismi neden TÃœRKÇE değil onu anlamış değilim. Hala içimizde gizli bir özenti var Avrupaya sanırım 🙂 Keşke tamamen TÃœRKÇE bir isim olsaymış bir de 😀

" Alpemix Programını Siz Test Edin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Alpemix Programını Siz Test Edin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Alpemix Programını Siz Test Edin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "