Okunma

Altyazıları Düzenleyin


02 Nisan 2009 Perşembe 09:48
Altyazıları Düzenleyin

Merakla izlemeye başladığınız yabancı filmdeki altyazılar videodan önce gitmeye ya da geride kalmaya başladıysa, sorunu doğrudan altyazı dosyası kalıcı olarak çözmek için Subtitle Edit‘i kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir yazılım olan Subtitle Edit, altyazılar üzerinde her türlü oynamayı yaparak video ile uygun hale getirmenizi sağlıyor.

Görüntülenme süresinden, numaralandırmaya kadar her türlü seçeneği içeren Subtitle Edit, son sürümüyle matroska dosyalarındaki gömülü altyazıları açmak ve dahili Google çevirisi gibi önemli kolaylıklar da sunuyor.

:: Subtitle Edit yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Subtitle Edit
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Altyazıları Düzenleyin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    media player da alt yaziyı alta doğru nasil çekebilriz biri yanit versin lütfen

" Altyazıları Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Altyazıları Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Altyazıları Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "