Okunma

Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı!


07 Temmuz 2015 Salı 17:00
Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı!

Günümüzde bulut depolama sistemleri giderek kullanımı artış gösteren hizmetler arasında yer alıyor. Öte yandan oyun noktasında dahi bulut depolama hizmetleri ile ilgili çalışmalar sürdürülüyor. Bulut depolama anındaki bu kullanıcı potansiyelini göre Amazon, Cloud Drive isimli bulut depolama sistemini geçtiğimiz dönemlerde duyurmuştu. Ancak mobil tarafta pasif kalan Amazon, nihayet iOS uygulamasını yayınladı!

Dropbox, Box, Google Drive gibi hizmetler mobil uygulamalarıyla özellikle fotoğraf yedekleme noktasında aktif kullanım imkânı sunuyorlar. Artık Amazon Cloud Drive kullanıcıları da iOS uygulaması ile daha rahat bir bulut depolama kullanımı yakalayabilecekler.

Amazon Cloud Drive iOS uygulaması yayınlandı!

15-07/07/untitled-1-amazon-cloud-drive-ios-uygulamasi.jpg

Kısa bir süre önce yayınlanan Amazon Cloud Drive isimli bulut depolama hizmetinin iOS uygulaması, iOS için ücretsiz sunuluyor. Ancak hatırlatmak gerekirse Amazon Cloud Drive hizmeti ücretsiz kullanıma açık değil. Baz depolama paketi ise 5GB depolama alanı ve sınırsız fotoğraf ekleme imkânları ile 11,99$ karşılığı edinilebiliyor.

:: Bulut depolama sistemleri hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  onedrive ve gmail drive varken kimse buna bakmaz birde bu işte çok geç kaldı rakipleri aldı başını gidiyor.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  TR de tutmaz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bedava alanı çok düşük.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Google fotoğraflar!!!

" Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon Cloud iOS Uygulaması Yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "