Okunma

Amazon Volvo arasında dev anlaşma!


24 Nisan 2018 Salı 19:00
Amazon Volvo arasında dev anlaşma!

Volvo resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda olayın ayrıntılarını duyurdu. Amazon Volvo işbirliği çok yüksek seviyede olacak. Öyle ki yapılan anlaşma bünyesinde belirtildiği üzere; Volvo sahipleri Amazon’dan aldıkları ürünlerin kargo adreslerini “Aracıma Getir” olarak işaretleyebilecekler. Volvo On Call uygulaması ile büyük işlere imza atan Volvo şimdi de Amazon ile hizmet sunacak!

Amazon Prime kullanıcılarına sunulacak olan bu hizmet, ilk olarak Amerika Birleşik Devletine bağlı müşterileri kapsayacak. Aktif olarak 37 şehirde hizmete sunulan bu eylem; ilerleyen dönemlerde daha da arttırılacak. Sistem şöyle işleyecek. Volvo araç sahipleri Amazon Key uygulamasını indirip Volvo On Call ile bağlantı kuracaklar. Yani tek yapılması gereken e-mail ve şifreyi girip uygulamaları eşlemek

Amazon Volvo

Amazon Volvo İşbirliği İle Araca Kargo Hizmeti Verilecek!

Sonrasında istenilen ürün Amazon bünyesinden alınacak ve teslimat seçenğine “Aracıma Getir” eklenecek. Bu sipariş sonrasında bir teslimat tarihi veriliyor ve ilgili Amazon görevlisi aracın önceden kararlaştırılmış park yerine gelerek aracın bagajına paketi bırakıyor. Araca gelen kargo hizmeti bu şekilde sağlanacak!

Arabaya kargo Amazon Volvo işbirliği ile mümkün!

Sipariş esnasında bir tarih veriliyor. Bu tarih aralığında araç sahibine en yakın ilgili park aralıkları tespit ediliyor. Sonrasında görevli aracın başına geliyor ve o anda araç sahibine bildirim gönderiliyor. Onay ardından sistem üzerinden araç açılıyor ve paket teslimatı yapılıyor. Sonrasında araç güvenle kilitlenerek teslimat tamamlanıyor.

Amazon Volvo

Amazon Prime kullanıcılarını ve bazı modellere sahip olan Volvo kullanıcılarını kapsayan bu uygulama yakında tüm dünyaya yayılabilir. Elbette Amazon bu işin ilk adımını attı. Sonrasında diğer araç firmalarının ve e-ticaret erbaplarının da bu yönteme başvuracakları tahminler arasında.

:: Amazon Volvo anlaşması Türkiye’de uygulanmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Amazon Volvo arasında dev anlaşma! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Amazon Volvo arasında dev anlaşma! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Amazon Volvo arasında dev anlaşma! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "