Okunma

AMD’nin 32 Nanometre Açıklaması


01 Mart 2009 Pazar 20:23
AMD’nin 32 Nanometre Açıklaması

AMD’nin 32 nanometreye geçiş sürecini Dirk Meyer açıkladı. Meyer tarafından verilen bilgiye göre AMD, 2010 yılının dördüncü çeyreğinde 32 nanometrelik işlemcileri piyasaya sürecek. Demek ki 2010’un ikinci yarısında AMD’de 32 nanometrelik üretim bantları kurulmuş olacak.

Fark Ne Kadar?

32 nanometreye bu yılın sonunda geçecek olan Intel‘le AMD’nin arasında ise bir yıllık bir fark olmuş olacak, ki bu farka zaten alışık durumdayız. Dolayısıyla AMD için çok da parlak olmayan  günleri görmeye devam etmemiz mümkün durumda.

:: AMD, Intel’i yakalayabilecek mi?

Bilgi için: AMD
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD’nin 32 Nanometre Açıklaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD’nin 32 Nanometre Açıklaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD’nin 32 Nanometre Açıklaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "