Okunma

AMD’den 2010 3. Çeyrek Sonuçları


15 Ekim 2010 Cuma 18:27
AMD’den 2010 3. Çeyrek Sonuçları

Teknoloji dünyasında son dönemde rekabet ilginç boyutlara ulaştı. 2010’un başında Intel‘in, en yakın rakibi AMD ile arayı açmaya başlaması, AMD‘de çeşitli strateji değişikliklerine yol açmıştı. AMD bu strateji değişikliklerinin meyvelerini toplamaya başladı gibi görünüyor.

 

 

Firma bu akşam itibariyle 2010 üçüncü çeyrek sonuçlarını açıkladı. Açıklamaya göre Temmuz Ağustos ve Eylül dönemini kapsayan 2010 üçüncü çeyrekte AMD, 1.62 Milyar Dolar net kar elde etti. AMD hisseleri ise borsada 0.17 Dolar düşüş gösterdi.

:: AMD’nin önümüzdeki dönemlerde başarılı bir grafik yakalayabileceğini düşünüyor musunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AMD’den 2010 3. Çeyrek Sonuçları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AMD’den 2010 3. Çeyrek Sonuçları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AMD’den 2010 3. Çeyrek Sonuçları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "