Okunma

Android Coştu Bir Kere!


03 Ağustos 2010 Salı 08:00
Android Coştu Bir Kere!

Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği Android işletim sisteminin kullanımı inanılmaz bir hızla artıyor. (Android Market’in Büyümesi Durmuyor)

Canalys adlı bir pazar araştırma şirketinin yaptığı çalışmada, piyasaya sürülen Android’li akıllı telefon sayısının geçen seneye göre tüm dünyada %886 gibi inanılmaz bir oranda arttığı ortaya çıktı.

 

HTC, Android’e destek veren markaların başında geliyor

Çin ve ABD’de Büyük Artış

HTC, Motorola, Samsung, Sony Ericsson ve LG gibi dev firmaların Android tabanlı modellere öncelik vermesi bu platformun payını hızla artırıyor. (HTC Hero Video İnceleme)

ABD’de akıllı telefon pazarının %34′ünü Android tabanlı cihazlar oluştururken, dünyanın ikinci büyük telefon pazarı olan Çin’de geçtiğimiz sene neredeyse hiç olmayan Android’li modeller bu sene %7′lik bir paya sahip durumda.

:: Android tabanlı bir telefon almayı düşünüyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android Coştu Bir Kere! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android Coştu Bir Kere! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android Coştu Bir Kere! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "