Okunma

Android için ilginç Google Doodle gelişmesi!


20 Mart 2019 Çarşamba 23:30
Android için ilginç Google Doodle gelişmesi!

Google Doodle, Google’ın resmi tatilleri, önemli olayları, başarıları ve önemli insanları kutlamak için logo üzerinde geçici olarak yaptığı değişikliklerdir. Söz konusu gelişmeler direkt olarak Google’ın ana sayfasında yayınlanır. Hem mobil hem de bilgisayar üzerinden tarayıcılarda görüntüleyebileceğiniz Doodle gelişmeleri, artık Android arayüzü üzerinden de görüntülenebilecek. Android için şaşırtan Google Doodle gelişmesi haberimizde!

Pixel Launcher için Google Doodle desteği!

20 Mart tarihi, Bahar’ın ilk günü olarak kabul ediliyor. Google’da bu günü kutlamak için, ana sayfasında çiçekli bir Doodle yayınladı. Geçtiğimiz günlerde Pixel Launcher için Google Doodle desteği sunan Google, yeni Doodle’ını Pixel Launcher üzerindeki arama çubuğunda da yayına soktu. Bu Doodle, verilen desteğin ardından yayınlanan ilk doodle olma özelliğini de taşıyor.

Google Doodle

Animasyonlu bir yapıya sahip olan Doodle, ekran açıldıktan sonra birkaç saniyelik bir süreç için görünüyor. Bunun ardından arama çubuğu, tekrar eski haline dönüyor. Şu an için Pixel Launcher üzerinde kullanımda olan özelliğin, genel kullanıma açılması muhtemel olabilir. Bununla birlikte bu özelliği kullanmak istemeyen kişiler için, ayarlar üzerinden arama efektlerini kapatma seçeneği de bulunuyor.

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için ilginç Google Doodle gelişmesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için ilginç Google Doodle gelişmesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için ilginç Google Doodle gelişmesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "