Okunma

Android için Air Penguin


30 Mart 2012 Cuma 06:29
Android için Air Penguin

Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan birisi olan Air Penguin’de tehlikeli buzulları aşıp penguen arkadaşlarımızı korumalıyız. Gelin Air Penguin’e yakından bakalım. 

Oyunu kontrol etmek için telefonu sağ, sol, ileri ve geri yönlerinde hareket ettirmelisiniz. Bu deneyimi yaşayabileceğiniz en iyi oyunlardan birisi Air Penguin. 

Air Penguin‘de iki oyun modu bulunuyor. Senaryo ve Hayatta kalma. Senaryo’da 125 bölüm var. 25 tanesi yeni eklenmiş. Gördüğünüz her bir buzul bir bölümü temsil ediyor bu resimde.

Oyunu en iyi tanımlayan yazı belki de bu. Zıpla, kay ve uç. Bölümlerin kısa ancak eğlenceli olduğu Air Penguin‘de, başlayış noktasından başlayıp sonraki buzullara atlamalısınız. Bu buzullar genelde üzerine atlamanız halinde çatlıyor, bir kez daha aynı buzula basarsanız, buz çözülüyor, düşüyorsunuz ve oyun da bitiyor doğal olarak. Yine uzun maceramız boyunca karşılacağınız bazı buzullar ise çatlak olarak geliyor karşınıza. Onlardan uzak durmalı ve diğer buzullara atlamalısınız.

Bazende büyük bir buzul kütlesine atlıyoruz ve başlıyoruz kaymaya. Bu esnada da bazı engeller çıkabiliyor. Örneğin buzul üzerinde kayarken sevimli bir fok balığı görürseniz kaçmaya bakın. Sevimli olsalar da dengenizi bozma niyetindeler.  

Sevimli penguenimiz, zıplayıp, kayıp, uçarken okyanusdaki diğer canlılardan da yardım alabiliyor. Örneğin kaplumbağalar bizim dostumuz ve bizi belli bir yere kadar taşıyorlar sırtlarında. Kaplumbağalar her zaman iyi dostlardır. Köpekbalıkları ise sizi yemeye çalışacak, kaçmaya bakın.  

Air Penguin’i denemelisinin

İndirmek için tıklayın.

Barcode Scanner ile tarayın.

Barcode Scanner’ınız yoksa buradan yükleyin.

:: Air Penguin’i beğendiniz mi?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Air Penguin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Air Penguin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Air Penguin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "