Okunma

Android için Diversion


22 Şubat 2012 Çarşamba 07:30
Android için Diversion

Diversion, 3 boyutlu bir yapım. Karakterleri, mekanları ve müzikleri ile Playstation 1 oyunlarını anımsatan bu yapım, sizlere eğlenceli bir deneyim vaad ediyor. Dilerseniz Diversion’a yakından bakalım.

Oynayabileceğiniz 7 bölümün bulunduğu Diversion’da ilk dünyaya girip oynamaya başlıyorsunuz. Her bir dünyanın içinde 30 bölüm olduğunu düşünürseniz, uzun soluklu bir macera için hazırlanın. 

İlk bölümlerin aynı şekilde ilerlemelerine bakmayın. Bölümleri atladıkça bir çok boss ile karşılaşacaksınız. Lazer turret’ları da kullanabileceğiniz Diversion‘da zıplamak için ekrana dokunmanız yeterli. Zamanlamayı doğru yapmanız halinde bazı platformlara kendisi tırmanıyor. Bazı nesnelerin üzerine atlayarak onları saf dışı bırakabiliyorsunuz.

Artı olarak topladığınız elmaslar işinize çok yarayacak. Çünkü geçemediğiniz bir bölümü 500 elmas karşılığında atlayabiliyorsunuz.

Oyun sizi çok sarıyor çünkü mücadeleci bir yapısı var. Örneğin bazen bir engeli geçmeden yolunuz açılmıyor, yolunuzda size karşı tuzaklar da olabiliyor. Bunlara yakalanmadan, mini bossları yenerek ilerleyebileceğiniz Diversion, oyun başında sıkılmanıza olanak vermiyor.

Diversion‘da yeri geldiğinde yüzüp yeri geldiğinde uçuyoruz. AppSmile.com‘un oyun ilgili yazdıklarını görüyorsunuz. Bu da Diversion‘da sizleri nelerin beklediğini gösteriyor. Neler mi bunlar? Kısaca; Bir çok bölüm, sonsuz koşma özellikleri, açılmayı bekleyen bir çok kıyafet ve özelleştirebilen bölüm tasarımları gibi..

iFanzine.com da yapımın bölüm tasarımlarını işte böyle övmüş. Kısacası Diversion daha anlatamadığımız bir çok özelliğe sahip. Hem uzun soluklu hem eğlenceli bir oyun arıyorsanız Diversion’ı denemelisiniz.

İndirmek için tıklayın

İndirmek için taratın.

 

:: Diversion’ı beğendiniz mi?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Diversion konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Diversion ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Diversion ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "