Okunma

Android için Fastball 2


21 Temmuz 2012 Cumartesi 06:00
Android için Fastball 2

Fastball 2, iOS ve Android‘in yanı sıra Windows Phone‘da da bulabileceğiniz en eğlenceli platform oyunlarından. Klik! Games’in geliştirdiği bu başarılı yapıma yakından bakalım. 

Fastball 2, 11 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.2 olan ve Arcade&Aksiyon kategorisinde bulunan yapım Android 1.6 ve üstünde çalışıyor. 

Fastball 2‘de hızını almış dümdüz giden kırmızı bir topu yönetiyoruz. Genelde tuğlaların, boşlukların, dikenlerin ve küçük engellerin üstesinden gelmeye çalıştığımız oyunda hak sınırlaması bulunnmuyor. İstediğiniz kadar ölebilir ve yeniden deneyebilirsiniz. Yalnızca bölüme başından başlamak gerekiyor.  

Oyundaki Token‘lar ise zorlandığınız bir bölümü atlamanıza olanak sağlıyor. Ancak bunların sınırlı olduğunu ve çok dikkatli kullanmanız gerektiğini belirtelim. Her yeni bir Token’ı 5 bölüm geçtikçe kazanabiliyorsunuz.

Fastball 2’de, başlangıçtan ustalığa kadar giden 4 zorluk seviyesi bulunuyor. Başlangıç bölümlerinin oldukça kolay olduğu yapımda işler bölümleri atladıkça zorlaşıyor. 

Openfeint desteği ile Achievements toplamak ve puanlarınızı internete göndermek gibi özellikleri de kullanabiliyorsunuz. 

Oynanış olarak oldukça basit ve başarılı olan yapım, görsel olarak da iddalı. Oyunu Cartoon ve Futuristic adlı iki farklı tema ile oynanyabilmek mümkün. Görsel başarısını müzikleri ile de devam ettiren Fastball 2, en başarılı Android oyunlarından.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Fastball 2’yi denediniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android için Fastball 2 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android için Fastball 2 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android için Fastball 2 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "